Żłobek i Przedszkole Fahrenheita

1. Opłaty

WPISOWE:400 zł

Opłata ta jest jednorazowa, nie podlega zwrotowi bez względu na długość trwania umowy.

CZESNE: 750 zł

Zniżka na drugie dziecko w żłobku lub przedszkolu 10%

opłata comiesięczna płatna do 5-ego dnia każdego miesiąca

NA RACHUNEK BANKU ZACHODNIEGO WBK

Numer konta: 97 1090 1098 0000 0001 3271 9437

ADAPTACJA DZIECKA ZAPISANEGO DO PRZEDSZKOLA

Zapraszamy maluszki z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, trwjące nie dłużej niż 5 dni, odbywające się w godzinach 10:00-11:00

WYŻYWIENIE
    Wyżywienie jest dodatkowo płatne,obejmuje wszystkie posiłki .
    Aktualna dzienna stawka żywieniowa wynosi 11 zł.

O nieobecności dziecka i nieskorzystaniu z posiłków Rodzice zobowiązani są zawiadomić Przedszkole dzień wcześniej do godziny 20:00,  telefonicznie pod nr telefonu788664615. Jeśli Rodzice nie zawiadomią Przedszkola o nieobecności Dziecka, będą zobowiązani do uiszczenia opłaty za wyżywienie pomimo nieskorzystania z posiłków.

Wpisowe w wysokości 400 zł rodzice wpłacają w chwili zapisania dziecka do przedszkola. Uiszczenie opłaty wpisowej oraz podpisanie umowy gwarantuje przyjęcie dziecka. W przypadku rezygnacji z miejsca wpisowe nie podlega zwrotowi.

W celu zgłoszenia do przedszkola należy wypełnić kartę zgłoszeniową  i umowę do pobrania w pliku PDF

WYPRAWKA
    Przed podjęciem zabawy i nauki Państwa dzieci w naszym przedszkolu prosimy o wyposażenie ich w:
    • kocyk i jasiek do spania
    • ubranka na zmianę

• duże pudełko chusteczek higienicznych - raz w miesiącu
    • mokre chusteczki- raz w miesiącu