Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 15 pażdzierniak 2021r. pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego własnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość- Pasowanie na Przedszkolaka.

W uroczystości brali udział rodzice, nauczyciele oraz pani dyrektor.

Uroczystośc rozpoczeła się od powitania przez panią dyrektor gości i przedstawienie przez dzieci części artystycznej. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, były wierszyki, taniec i piosenki.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, każdego dnia być usmiechnięte, pomagać kolegom,być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom i rożek ze słdyczami.

Uroczystość ta pozwoliła na wspólną integrację rodziców, nauczycieli i dzieci.

Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć - Jestem Przedszkolakiem !